Aktuality za rok 2006 v skratke.

• 22. - 23. 6. 2006
    Uskutočnila sa priateľská návšteva našich zamestnancov v COPT Kroměříž.

• 6. - 7. 6. 2006
    V Mošovciach prebehlo "Celoslovenské kolo v orientačnom behu". Reprezentovali náš žiaci: Štajer Lukáš (2. ES), ktorý sa umiestnil na 9. mieste a Štajer Dominik (3. M)

• 19. 5 2006
    Družobné športové stretnutie so žiakmi COPT Kroměříž. Vo futbalovom stretnutí na štadióne ViOn Zlaté Moravce sme napriek dobrému začiatku napokon "ťahali za kratší koniec" a prehrali sme vysoko 0:5. Technicky, organizačne a pedagogicky stretnutie zabezpečovali Mgr. Milan Varga, Šutka Ján a Bc. Stanislav Jurík. Neúspech vo futbalovom stretnutí sme si vynahradili v stolnom tenise. Stretnutie sa uskutočnilo v herni "CVČ Spektrum" a skončilo naším víťazstvom v pomere 6:4. Družstvá nastúpili v zložení:
    SOUse Zlaté Moravce - Zuzula Boris (2. MM) získal 2 body, Ščibráni Andrej (4. M) 2 body a Páleník Bartolomej (1. MM) 2 body.
    COPT Kroměříž - Dědič Michal 3,5 bodov, Dihlačka Martin 0,5 bodu a Škamrala Pavel 0 bodov. Stretnutie technicky a organizačne riadil Mgr. Stanislav Šurda.
    V doplňujúcej súťaži "Preťahovanie lanom" zvíťazilo družstvo COPT Kroměříž.

• 18. 5. 2006
    V Zlatých Moravciach sa uskutočnilo tradičné "Okresné kolo žiakov SŠ v ľahkej atletike". Žiaci našej školy sa umiestnili nasledovne: Miroslav Cirok (2. M) - 3. miesto v behu na 800 m. Tomáš Kozolka (4. M) - 2. miesto v behu na 1500 m. Štefan Galamboš (2. ES) - 3. miesto vo vrhu guľou. Marek Nemček (4. M) - 2. miesto v behu na 200 m. Peter Balla (4. M) - 1. miesto v behu na 400 m. Štafeta na 4x100 m ktorá obsadia 1. miesto bežala v zložení: Kozolka Tomáš (4. M), Balla Peter (4. M), Nemček Marek (4. M) a Klučiar Patrik (3. M).

• 15. 5. 2006
    Krajské kolo v orientačnom behu v Nitre. Pekné umiestnenie vo svojej kategórii dosiahli naši žiaci: Štajer Dominik (3. M) 3. miesto a Štajer Lukáš (2. M) 2. miesto.

• 11. 5. 2006
    Na mestskom štadióne v Zlatých Moravciach prebehlo "Okresné kolo SŠ vo futbale". Po kvalitných výkonoch v konkurencii 5 škôl naše mužstvo obsadilo konečné 2. miesto. Reprezentovali nás: Mikla Štefan - 2. MM, Pivarči Marek - 2. MM, Maďar Filip - 2. MM, Čapo Lukáš - 1. MM, Raček Jozef - 2. ES, Raček Pavol - 2. ES, Felis Lukáš - 2. ES, Drienovský Róbert - 2. ES, Havetta Marek - 2. ES, Boďo František - 2. ES, Záchenský Mário - 3. M, Kováč Tibor - 3. M, Zeman Štefan - 3. M, Mózeš Adam - 3. M, Kováč Milan - 3. SET, Magušín Štefan - 1. SET, Tarnay Zdeno - 1. SET. Pedagogický dozor zabezpečoval Mgr. Milan Varga.

• 21. 4. 2006
    V Nitre na výstavisku Agrokomplex sa uskutočnila výstava "Mladý tvorca 2006".

• 20. 4. 2006
    Na Mestskom štadióne v Zlatých Moravciach sa stretli žiaci SŠ na Okresnom kole v orientačnom behu. Umiestnenie našich žiakov: Štajer Dominik (3. M) - 1. miesto a Štajer Lukáš (2. ES) - 2. miesto.

• 30. 3. 2006
    V týchto dňoch sa uskutočnilo "Okresné kolo vo volejbale žiakov SŠ". Po nevýrazných výkonoch sme nakoniec skončili na konečnom 4. mieste. Reprezentovali nás: Raček Pavol - 2. ES, Raček Jozef - 2. ES, Záchenský Mário - 3. M, Ščibráni Andrej - 3. M, Maruška Rastislav - 4. M, Danko Tomáš - 4. M, Boďo František - 2. ES, Tarnay Zdeno - 1. SET.

• 16. 3. 2006
    Matematický klokan - medzinárodná súťaž. V tomto roku sa zapojilo 88170 riešiteľov. Úspešní riešitelia zo SOUse: Michal Hambálek (1. MM), Juraj Martinec (1. MM), Petra Urichová (2. T), František Boďo (2. ES), Lukáš Felis (2. ES), Marek Havetta (3. M), Peter Porubský (3. M), Ladislav Šinka (3. M), Marek Valkovič (3. M), Juraj Holec (3. M), Boris Gajdoš (3. M), Lukáš Krázel (3. M), Andrej Ščibráni (3. M), Ján Vígh (3. M), Mário Záchenský (3. M), Štefan Lukáč (3. M).

• 15. 3. 2006
    Krajská súťaž žiakov SOU odbor TAP a TEP. Výsledky našich žiačok:
    Písanie na stroji alebo PC v rýchlostnom odpise - TAP: Barbora Minárová (3. SET) - 3. miesto, Jana Malá (1. T) - 6. miesto. Úprava textu na PC v textovom editori Word: Barbora Minárová (3. SET) - 1. miesto (získala 3000 bodov), Lenka Solčianská (3. SET) - 2. miesto (získala 2950 bodov). Úprava a písanie textu na PC v textovom editori Word - TEP: Martina Kluková (4. NTS) - 1. miesto (2960 bodov), Katarína Oláhová (4. NTS) - 2. miesto (2890 bodov), Lucia Danková (4. NTS) - 3. miesto (2700 bodov).