SOUse Zlaté Moravce

Aktuality

Aktuality za rok 2002 v skratke.

• 12. 12. 2002
    V SPS Komárno sa konalo krajské kolo súťaže v strojárstve "Zenit". Náš žiak Marek Tóth obsadil 3. miesto spomedzi 14. súťažiacich.

• 22. 11. 2002
    V jedálni SOUse sa konal "Slávnostný banket" pri príležitosti odovzdávania maturitných stužiek žiakom 5. NTS

• 28. 10. 2002
    V stolnotenisovom turnaji SŠ obsadili naši žiaci Mikuš Pavel (3. E) 2. miesto a Valkovič Ján (3 M) 3. miesto.

• 25. 10. 2002
    V PD Mestečko sa uskutočnilo priateľské športové stretnutie zamestnancov v basketbale a kolkoch. Výsledky súťaží:
    Basketbal družstiev: 1. COPT Kroměříž, 2. SOUse Zlaté Moravce, 3. PD Mestečko
    Hody do koša, muži: 1. Pavel Daněk - COPT, 2. Milan Varga - SOUse, 3. Milan Štefanko - PD Mestečko
    Hody do koša, ženy: 1. Jarmila Bernáthová - SOUse, 2. Beata Čepcová - SOUse, 3. PD Mestečko
    Kolky: 1. PD Mestečko, 2. RD Cífer, 3. SOUse Zlaté Moravce

• 24. 10. 2002
    Uskutočnil sa už tradičný imatrikulačný večierok, po skončení bola diskotéka.

• 11. 10. 2002
    Deň otvorených dverí - Európsky deň rodičov a škôl na SOUse. Toto podujatie zorganizovala Rada rodičovského združenia pri SOUse v spolupráci s vedením školy. Súčasťou bola plenárna schôdza RZ s triednickými schôdzami, čím sa zapojila do projektu EDRaŠ.
    Cieľom projektu bolo podporiť spluprácu rodiny a školy, priblížiť verejnosti Európsku asociáciu rodičov a vytvoriť sociállnu klímu, kde sa rozvíja celá osobnosť dieťaťa.

• 10. 5. 2002
    V Nitre sa uskutočnili "Majstrovstvá kraja žiakov stredných škôl v ľahkej atletike". Umiestnenie žiakov SOUse:
    1. miesto - Michal Raffaj - v behu na 400m
    1. miesto - Michal Krpala - v behu na 3000m
    1. miesto - Tomáš Šabo - vo vrhu guľou
    2. miesto - Ivan Barta - v behu na 1500m

• 30. 4. 2002
    "Stavanie mája" tak ako každoročne malo veľký úspech. Na počúvanie hrala narýchlo zostavená dychovka zo zamestnancov školy.

• 19. 4. 2002
    Žiaci a zamestnanci školy sa zúčastnili výstavy "Učeň 2002", na ktorej sa i naša škola prezentovala svojími výrobkami.

• 18. 4. 2002
    Veľký úspech pre našu školu dosiahol Mário Bencz z 2. M, ktorý na celoslovenskom kole matematickej súťaže žiakov stredných škôl v Banskej Bystrici obsadil krásne 3. miesto.

• 17. 4. 2002
    Družstvo chlapcov obsadilo 3. miesto v okresnom kole vo futbale SŠ.

• 5. 4. 2002
    V jedálni SOUse sa uskutočnila Pedagogická rada a slávnostné posedenie pri príležitosti Dňa učiteľov. Riaditeľ školy ocenil najlepších pracovníkov školy:
    Mgr. Milana Vargu, Mikuláša Gatyáša, Gabrielu Kuricovú a Jána Kozolku.

• 19. 3. 2002
    V SOU - chemickom v Nitre sa uskutočnila "Krajská súťaž žiakov SOU" v písaní na stroji a počítači v rýchlostnom odpise a v spracovaní textu na počítači. V kategórii TEP v písaní na rýchlosť na el. písacom stroji odsadili naše žiačky: